Laureaci konkursów przedmiotowych

2015/2016

  • Wiedza o sztuce – plastyka
    • Weronika Kubiak – laureatka
    • Zofia Lesiak – laureatka
    • Gabriela Maziarz – laureat
  • Wiedza o sztuce – muzyka
    • Aleksandra Runowska – laureatka
    • Patryk Śniarowski – laureat
  • Chemia
    • Kacper Makowski – laureat

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: Magdalena Rybacka, Julia Szypowska, Magdalena Wyderka, Barbara Ziąber, Maciej Makarewicz, Kacper Makowski, Mikołaj Miszczak, Mikołaj Miszczak, Marta Banaszek, Maria Bania, Pola Kosakowska, Wiktor Koszada, Mikołaj Krasoń, Zofia Lesiak, Marcin Pośpieszyński, Antoni Słoma, Kamil Smulski, Aleksandra Stefaniak, Julia Wrocławska, Michał Wyszyński.


2014/2015

  • Język angielski
    • Kaja Klencka
  • Język francuski
    • Aleksandra Olbryk
  • Biologia
    • Natalia Bandurek
  • Chemia
    •  Aleksandra Zwolenik
  • Wiedza o sztuce – plastyka

    • Aleksandra Górniak
    • Oskar Krawczyński
    • Malwina Lirka
    • Barbara Nawrot
    • Aleksandra Olbryk
    • Marta Pązik
  • Informatyka

    •  Tomasz Woźniak

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: Justyna Rudnicka, Krzysztof Szubert, Kaja Klencka, Krzysztof Szymaniak
Tomasz Woźniak, Daniel Stulczewski, Barbara Ziąber


2013/2014

  • Język angielski
    •  Agnieszka Kluska
  • Język francuski
    • Emilia Rogelet
    • Anna Sierocińska
  • Język rosyjski
    • Olga Małachowska
  • Historia
    •  Adam Bujakowski
  • Matematyka
    • Maksymilian Plewka
    • Arkadiusz Rybski
  • Biologia
    • Katarzyna Rylska
  • Fizyka
    • Arkadiusz Rybski
  • Chemia
    •  Adam Miziołek
  • Wiedza o sztuce – plastyka
  • Karolina Olszewska
  • Ewelina Ostrowska
  • Maja Radlińska
  • Emilia Rogelet
  • Wiedza o sztuce – muzyka

    •  Paulina Górecka

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: Iga Piasecka, Adam Miziołek, Michał Kasznicki, Aneta Sikorska, Maciej Sudaj, Joanna Murowańska, Aneta Sikorska, Arkadiusz Rybski, Piotr Statucki, Julia Ratajczyk, Agnieszka Wardyn, Marta Arkuszyńska


2012/2013

  • Język polski
    • Maciej Czerwiński
  • Język angielski 
    • Emilia Wójcik
    • Zuzanna Szmytke
  • Język niemiecki 
    • Jarosław Walusiak
  • Sztuka 
    • Anna Bielica
  • Chemia 
    • Jędrzej Chrzanowski
    • Konrad Żebrowski
    • Adam Napieralski
    • Alicja Jaszczak
  • Matematyka 
    • Adam Napieralski

    FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: Barbara Bryłka, Alicja Jaszczak, Konrad Żebrowski, Arkadiusz Rybski, Kornelia Stus, Jarosław Walusiak, Patrycja Świętonowska, Maciej Czerwiński, Adam Napieralski, Adam Miziołek, Joanna Murowańska, Karolina Olszewska, Julia Ratajczyk, Arkadiusz Rybski


2011/2012

  • Język angielski 
    • Julia Janiak  
  •  Historia 
    • Piotr Goździalski
  • Sztuka 
    • Monika Sus
  • Chemia 
    • Artur Margielewski
    • Adam Wawrzynkiewicz
  • Fizyka 
    • Szymon Kasprzyk
    • Aleksander Strzępek

2010/2011

  • Geografia 
    • Karol Bączek
  • Matematyka 
    • Anna Kostrzewska

2009/2010

  • Fizyka
    • Natalia Kneblewska
  • Język angielski
    • Magda Kowalska
  • Historia
    • Michał Wilczek
  • Biologia
    • Julia Sołek
  • Sztuka
    • Ewa Perlińska
    • Marta Zielińska

2008/2009

  • Chemia
    • Jakub Klencki
  • Sztuka
    • Ewa Gaj
  • Chemia
    • Jakub Klencki
  • Fizyka
    • Jakub Klencki
  • Matematyka
    • Jakub Klencki

2007/2008

  • Chemia
    • Zuzanna Peła
  • Język francuski
    • Jacek Laube
  • Sztuka
    • Agata Kik

2006/2007

  • Matematyka
    • Rafał Kołodziejek
    • Ewelina Lubaś
  • Chemia
    • Ignacy Jachymski
  • Sztuka
    • Julia Szkudlarek

2005/2006

  • Geografia
    • Kacper Zieliński
    • Anna Marcjanek
  • Chemia
    • Ignacy Jachymski
  • Historia
    • Michał Janowski
  • Sztuka
    • Małgorzata Stebart
  • Język angielski
    • Szymon Przedwojski

2004/2005

  • Język angielski
    • Agata Bechtold,
  • Matematyka
    • Natalia Pońsko,
  • Geografia
    • Adam Skonieczny,
  • Biologia
    • Anna Struś

2003/2004

  • Język polski
    • Malwina Mikołajczyk
  • Chemia
    • Marcin Struś

2002/2003

  • Biologia
    • Adam Andrzejewski
    • Krzysztof Jachymski
    • Agnieszka Grzymska
    • Karol Ławniczak
  • Matematyka
    • Adam Siniarski
    • Krzysztof Jachymski
    • Agnieszka Grzymska
    • Marta Sowińska
    • Damian Strzelecki

2001/2002

  • Chemia
    • Piotr Paluch