Informacja o unieważnieniu postępowania

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: Wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego na budowie kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły.

Informuję, że postępowanie pn. Wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego na budowie kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły zostało unieważnione.

Podstawę unieważnienia stanowi art. 93 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29.01.2004r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2017r. poz. 1579 z późn. zm.) – brak ofert.

Obiady

Wpłat za miesiąc październik dokonujemy w sekretariacie szkoły w dniach 24.-28.09.2018. Koszt obiadów to 103.50 PLN.

Zapisy na zajęcia w Pracowni Rysunku i Designu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach w Pracowni Rysunku i Designu. Wszelkie informacje i zapisy u Pani M.Morawskiej.

Nowy rozkład dzwonków

W roku szkolnym 2018/19 obowiązują nowe godziny rozpoczęcia lekcji. Pierwsza lekcja zaczyna się o godzinie 8.15. Proszę o zapoznanie się ze zmianami, które znajdują się  w zakładce ROZKŁAD DZWONKÓW.

Ogłoszenie Przetargu na budowę całorocznego kortu tenisowego

Publiczne Gimnazjum nr 15 w Łodzi ogłasza przetarg na budowę całorocznego kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły. Szczegóły w zakładce – Przetarg – Ogłoszenie nr 610478 – N – 2018

Informacja o unieważnieniu postępowania

Łódź, dn. 30.07.2018r.

  

 

Informacja o unieważnieniu postępowania

 

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:  „Wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego na budowie  kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły.”

 

Informuję, że postępowanie pn. „Wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego na budowie  kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły” zostało unieważnione.

 

Podstawę unieważnienia stanowi art. 93 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29.01.2004r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2017r. poz. 1579 z późn. zm.) – kwota oferty przewyższała kwotę zabezpieczoną w budżecie na realizację zadania.

 

Ogłoszenie Przetargu na budowę całorocznego kortu tenisowego !!!

Publiczne Gimnazjum nr 15 w Łodzi ogłasza przetarg na budowę całorocznego kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły. Szczegóły w zakładce – Przetarg – Ogłoszenie nr 586005 – N – 2018

Tradycyjny sad

TradycyjnySad

 

Wprowadzenie nowych przepisów o Ochronie Danych Osobowych RODO

Szanowni Państwo w związku ze zbliżającą się 25 maja 2018 zmianą przepisów o ochronie danych osobowych ( RODO ) osoby, które nie życzą sobie być umieszczone na zdjęciach upublicznionych na naszej stronie internetowej lub życzą sobie aby usunąć informacje o nich ze strony internetowej naszej szkoły proszeni są o kontakt ze szkołą. 

Zdjęcia szkolne 2018

 

„Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Informujemy, że 26 i 27 kwietnia będą robione zdjęcia szkolne.

Zdjęcia będzie można obejrzeć i zakupić przez internet na stronie www.sklep.pofoto.pl , będą one dostępne w galeriach, do których uczniowie otrzymają dostęp podczas sesji (login i hasło). 

Wykonamy zdjęcia grupowe, koleżeńskie a także portretowe – prosimy, by każdy z uczniów zapozował do zdjęcia portretowego bo znacznie ułatwi to tworzenie wszelkiego rodzaju albumów na zakończenie roku szkolnego. Informujemy także, że nie ma obowiązku zakupu zdjęć.


O terminie odbioru zamówionych zdjęć będziemy informować e-mail’owo lub telefonicznie.
 

Pozdrawia duet fotografów

Jakub Kobalczyk i Paweł Owczarek
T: 501206800
 
 

 

 

 

Starsze posty «