Zebrania i konsultacje

Wychowawcy klas zapraszają rodziców uczniów na zebrania, które rozpoczną się w dniu 12.12.2018 o godz.17.00. Wszyscy nauczyciele będą do dyspozycji do godz.18.30.

„Rekord dla Niepodległej” w Publicznym Gimnazjum nr 15

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów naznaczonych walką
 i cierpieniem wielu pokoleń Polek i Polaków, nasz kraj odzyskał suwerenność, a Wolna Polska powróciła na mapę świata.

Rok 2018 wyznacza rocznicę szczególną – jest to bowiem  setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

W naszej szkole od dawna trwały przygotowania, aby uczcić to wielkie wydarzenie. Poznawaliśmy fakty historyczne, odwiedzaliśmy miejsca związane z działalnością przywódców walk o niepodległość i z I wojną światową. Od początku listopada pracowaliśmy nad dekoracjami i ćwiczyliśmy śpiewanie pieśni patriotycznych.

W piątek, 9 listopada, nasza szkoła witała wszystkich biało-czerwonymi barwami. Szkolne korytarze i sale lekcyjne były przystrojone flagami, a galowe stroje uczniów ozdabiały kotyliony i kokardy w narodowych kolorach.

O godzinie 11.00 uczniowie i nauczyciele naszego Gimnazjum, a także XXX LO, wyszli na szkolne boisko, aby wziąć udział w ogólnopolskiej akcji śpiewania hymnu narodowego – „Rekord dla Niepodległej”.

Po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły pan Skibiński wygłosił krótkie przemówienie,
w którym przypomniał, że odzyskanie niepodległości zostało okupione krwią Polaków
na wszystkich frontach walki i dokonało się poprzez ich patriotyzm, bohaterstwo
i niezłomność. Do nas wszystkich należy obecnie praca nad tym, aby nasz kraj dalej pięknie się rozwijał, bo teraz my jesteśmy odpowiedzialni za jego przyszłość.

Punktualnie o godzinie 11.11, wraz ze wszystkimi uczniami w całej Polsce, uroczyście odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Włączyliśmy się do akcji „Rekord dla Niepodległej”, aby pokazać, że jesteśmy Polakami, pamiętamy o odzyskaniu niepodległości i pragniemy  uczcić pamięć tych, którym zawdzięczamy własne państwo.

„Polsko, nie jesteś Ty już niewolnicą!” –  recytacją tego pięknego wiersza Leopolda Staffa  Mateusz z klasy 3c zakończył patriotyczną uroczystość.

Terminy konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/19

Uczniów biorących udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez ŁKO proszę o zapoznanie się z terminarzem.

terminarz

Informacja o unieważnieniu postępowania

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: Wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego na budowie kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły.

Informuję, że postępowanie pn. Wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego na budowie kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły zostało unieważnione.

Podstawę unieważnienia stanowi art. 93 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29.01.2004r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2017r. poz. 1579 z późn. zm.) – brak ofert.

Obiady

Wpłat za miesiąc październik dokonujemy w sekretariacie szkoły w dniach 24.-28.09.2018. Koszt obiadów to 103.50 PLN.

Zapisy na zajęcia w Pracowni Rysunku i Designu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach w Pracowni Rysunku i Designu. Wszelkie informacje i zapisy u Pani M.Morawskiej.

Nowy rozkład dzwonków

W roku szkolnym 2018/19 obowiązują nowe godziny rozpoczęcia lekcji. Pierwsza lekcja zaczyna się o godzinie 8.15. Proszę o zapoznanie się ze zmianami, które znajdują się  w zakładce ROZKŁAD DZWONKÓW.

Ogłoszenie Przetargu na budowę całorocznego kortu tenisowego

Publiczne Gimnazjum nr 15 w Łodzi ogłasza przetarg na budowę całorocznego kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły. Szczegóły w zakładce – Przetarg – Ogłoszenie nr 610478 – N – 2018

Łódź, dn. 30.07.2018r.

Informacja o unieważnieniu postępowania

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:  „Wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego na budowie  kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły.”

Informuję, że postępowanie pn. „Wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego na budowie  kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły” zostało unieważnione.

Podstawę unieważnienia stanowi art. 93 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29.01.2004r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2017r. poz. 1579 z późn. zm.) – kwota oferty przewyższała kwotę zabezpieczoną w budżecie na realizację zadania.

Ogłoszenie Przetargu na budowę całorocznego kortu tenisowego !!!

Publiczne Gimnazjum nr 15 w Łodzi ogłasza przetarg na budowę całorocznego kortu tenisowego z kontenerowym zapleczem sanitarnym i lekkim łącznikiem z budynkiem szkoły. Szczegóły w zakładce – Przetarg – Ogłoszenie nr 586005 – N – 2018

Starsze posty «