Konkurs (gra on-line) dla uczniów łódzkich gimnazjów. SUPER NAGRODY!!!

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów naszego gimnazjum do udziału w konkursie organizowanym przez Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa UMŁ, Politechnikę Łódzką, Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Łodzi oraz Wydział Edukacji UMŁ pt: „To jest ważne”. Jest to konkurs złożony z dwóch etapów.
I etap trwa od 13.03 do 19.05.2017r. Finał (multimedialny test wiedzy) odbędzie się na Politechnice Łódzkiej 06.06 2017r. w godzinach 10-13, na który zostaną zaproszeni najlepsi uczniowie z etapu szkolnego. Uczniowie w czasie I etapu uczestniczą w grze komputerowej. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i zdobycie jak największej liczby punktów w grze składającej się z 5 etapów. W grę można grać w domu jak i w szkole pod systemami MS Windows oraz Android.
Więcej informacji o grze na stronie http://tojestwazne.pl oraz u p. Lichwały. Kody do instalacji gry dla wszystkich uczniów z każdej klasy należy pobrać osobiście u p. Lichwały.