Narodowe Święto Niepodległości

Jak co roku,11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku celebrujemy 96 rocznicę odzyskania po 123 latach upragnionej wolności. Spośród wszystkich świąt narodowych, to jest najważniejsze, bo przypomina nam o tym, co naprawdę się liczy. A wartości Ojców naszych – Bóg, Honor i Ojczyzna – nabierają tego dnia szczególnego znaczenia. Jak co roku w naszej szkole program przebiegu uroczystości ku czci Narodowego Święta Niepodległości wygląda następująco:

11 listopada 2014 r. – uczestniczymy w obchodach miejskich

12 listopada 2014 r. – Dzień świąteczny w szkole, ubieramy się odświętnie i przystrajamy nasze stroje barwami narodowymi ( kotyliony, wstążki, orzełki )

12 listopada 2014 r.  – na 4 i 5 godzinie lekcyjnej odbędą się uroczyste akademie na które serdecznie zapraszają organizatorzy – uczniowie klas 3 D i 3 B oraz pani Anna Motylewska i pan Piotr Pawlak.